مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد با بیان اینکه کیفیت شیمیایی آب شرب یزد به طور قابل توجهی کاهش یافته است، گفت: EC آب شرب یزد اکنون در بسیاری از نقاط به بالای ۲ هزار رسیده است.
میزان سختی آب شرب یزد به بالای ۲ هزار رسید
رئیس امور آب، کشاورزی و محیط زیست سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه مقادیر بسیاری از منابع آبی در بخش توزیع هدر می‌رود گفت: دو طرح عمده برای تأمین آب شرب استان یزد در دست پیگیری است.
۲ طرح عمده برای تأمین آب شرب استان یزد در دست پیگیری است
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با بیان این‌که حجم زیادی از آب انتقالی در تخریب اخیر بلااستفاده در منطقه رها شده است گفت: پیش‌بینی می‌شود جریان آب انتقالی به استان یزد طی 48 ساعته آینده وصل شود.
تدوام قطعی آب یزد تا دو روز آینده
مدیر طرح های توسعه منابع آبی شرکت آب منطقه ای یزد اظهار داشت: در حال حاضر سد هرات 92 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است اما به دلیل مشکلات اعتباری، تملک مخزن سد و جاده های دسترسی تاکنون تکمیل نشده و در صورت تخصیص بودجه مناسب، پروژه طی حداکثر 6 ماه افتتاح خواهد شد.
تنها سد استان یزد؛ در انتظار تخصیص بودجه مناسب
معاون عمرانی استاندار یزد از قطع آب انتقالی به یزد خبر داد و گفت: در طول مدت اخیر این برای چندمین بار است که آب انتقالی به یزد قطع شده است.
آب انتقالی به یزد دوباره قطع شد/روند تعمیرات طولانی است
استاندار یزد:
استاندار یزد با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است آب خط دوم انتقال یزد از دو منبع بهشت‌آباد یا خرسان تامین شود، گفت: انتقال آب منبع بهشت‌آباد را کارشناسی نمی‌دانم.
انتقال آب از منبع بهشت‌آباد برای یزد را کارشناسی نمی‌دانم
به دنبال تعرض مجدد به خطوط انتقال آب برگزار شد؛
به دنبال تعرض مجدد به خط انتقال آب استان ، جلسه فوری و اضطراری حفاظت آب استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در محل استانداری یزد برگزار شد .
نشست فوری بررسی وضعیت ذخیره آب شرب در یزد
معاون استاندار یزد:
استاندار یزد با بیان اینکه شورای تامین استان یزد از بهترین ترکیب در سطح کشور برخوردار است، گفت: این شورا مسئولیت‌های خود در حوزه آب را به درستی انجام داده است.
شورای تامین یزد مسئولیت‌ خود در حوزه آب را کامل انجام داده است

Page Generated in 0/0187 sec