حذف نمایشی تبصره 3 از قبوض مشترکان؛
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد با بیان این که نرخ تبصره 3 قبوض آب پس از بازنگری از سوی شورای شهر حدود 30 تا 40 درصد برای مشترکان یزدی کاهش یافته است، میزان درآمد کسب شده از این محل در سال گذشته را افزون بر هشت میلیارد تومان ذکر می‌کند که در قالب طرح‌های توسعه فاضلاب و اصلاح شبکه آبرسانی شهری هزینه شده است.
یزدی‌ها 8 میلیارد تومان برای تبصره 3 پرداخت کردند
دوره آموزشی حقوق شهروندی به منظور آشنایی و ارتقاء سطح آگاهی و شناخت کارکنان و مدیران به حقوق شهروندی ویژه پرسنل آبفای یزد برگزار شد .
برگزاری دوره آموزشی حقوق شهروندی در آبفای یزد
بازرسین دفتر امور اجتماعی استانداری یزد با حضور در شرکت آب و فاضلاب استان یزد به بررسی و ارزیابی وضعیت صیانت از حقوق شهروندی در این شرکت پرداختند.
برگزاری جلسه ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی در شرکت آب و فاضلاب استان یزد
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد از امضای قرارداد واگذاری طرح آب‌رسانی روستاهای ساغند و مغستان با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر نیرو خبر داد .
انعقاد قرارداد آبرسانی روستاهای ساغند و مغستان در حضور وزیر نیرو
مدیرکل هواشناسی استان یزد گفت: سامانه خودکار توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) به منظور اطلاع رسانی در مورد مسائل جوی به کشاورزان، دامپروران، فعالان در حوزه شیلات و سایر موارد مرتبط راه‌اندازی می‌شود.
سامانه اطلاع رسانی آب ‌و هوایی (تهک) در یزد راه‌اندازی می‌شود
معاون حفاظت و بهره ‌ برداری شرکت آب منطقه ‌ ای یزد ا ز اجرای طرح 100 درصدی صرفه جو ی ی در مصرف آب در بخش ‎ های کشاورزی ‎ ، صنعت ‎ ، شرب و بهداشت خبر داد.
برنامه‌ی آب منطقه‎ای یزد برای مدیریت 100 درصدی مصرف آب
مدیر اجرای طرح های جمع آوری و تصفیه فاضلاب یزد از انجام عملیات لوله گذاری شبکه فاضلاب به طول بیش از 14هزار متر از ابتدای سال جاری در سطح شهر یزد خبر داد .
اجرای بیش از 14 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب درشهر یزد
نتایج مرحله ی استانی پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه همکاران، همسر و فرزندان همکار صنعت آب و برق استان یزد اعلام شد
نتایج پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی همکاران صنعت آب و برق استان یزد و خانواده آن ها اعلام شد
تیم صنعت آب و برق استان یزد متشکل از آقایان محمد نیکوکار ، محمد فدوی ، باقر محمدی ، علی حکیمیان و مرتضی غیرت الهی با حضور در هفتمین دوره مسابقات دارت ریاست جمهوری ، موفق به کسب رتبه نایب قهرمانی شدند
تیم صنعت آب و برق یزد نایب قهرمان مسابقات دارت ریاست جمهوری

Page Generated in 0/0087 sec