استاندار یزد با اشاره به اینکه کیفیت منابع آبی استان یزد براش شرب زیاد مناسب نیست گفت: حتی یک لیتر از آب انتقالی آب شرب به یزد در حوزه کشاورزی مصرف نمی‌شود.
‌حتی یک لیتر از آب انتقالی آب شرب به یزد در حوزه کشاورزی مصرف نمی‌شود
معاون وزیر نیرو در دانشگاه یزد مطرح کرد؛
معاون وزیر نیرو با اشاره به وضعیت شکننده منابع آبی استان یزد گفت: منابع طبیعی آبی یزد قادر به تامین نیازهای آبی این استان نیست و باید به دنبال منابع پایدار باشیم.
منابع طبیعی یزد قادر به تامین نیازهای آبی این استان نیست
معاون استاندار یزد:
استاندار یزد با بیان اینکه شورای تامین استان یزد از بهترین ترکیب در سطح کشور برخوردار است، گفت: این شورا مسئولیت‌های خود در حوزه آب را به درستی انجام داده است.
شورای تامین یزد مسئولیت‌ خود در حوزه آب را کامل انجام داده است
استاندار یزد:
استاندار یزد با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است آب خط دوم انتقال یزد از دو منبع بهشت‌آباد یا خرسان تامین شود، گفت: انتقال آب منبع بهشت‌آباد را کارشناسی نمی‌دانم.
انتقال آب از منبع بهشت‌آباد برای یزد را کارشناسی نمی‌دانم
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد خبر داد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: تا افق ۱۴۰۰ باید در زمینه مصرف آب کشاورزی به صرفه‌جویی ۵۰۰ میلیون مترمکعبی برسیم.
۵۰۰ میلیون مترمکعب صرفه‌جویی در آب کشاورزی تا افق ۱۴۰۰
مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران:
مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به لزوم بازنگری در برخی قوانین مرتبط با حوزه آب گفت: بحث مالکیت منابع آب باید در کشور منتفی شود.
بحث مالکیت منابع آب باید در کشور منتفی شود
معاون عمرانی استاندار یزد از قطع آب انتقالی به یزد خبر داد و گفت: در طول مدت اخیر این برای چندمین بار است که آب انتقالی به یزد قطع شده است.
آب انتقالی به یزد دوباره قطع شد/روند تعمیرات طولانی است

Page Generated in 0/0128 sec