شناسه خبر: 11532 منتشر شده در مورخ: 1398/01/29 ساعت: 13:49 گروه: آب و محیط زیست
واگذاری ۲۴۰ فقره انشعاب آب در ابرکوه

واگذاری ۲۴۰ فقره انشعاب آب در ابرکوه

مدیر امور آب و فاضلاب ابرکوه از واگذاری ۲۴۰ فقره انشعاب آب با کاربری های مختلف و نصب ۱۷۷ فقره از آنها در سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبی سیدمحسن پورسید در تشریح عملکرد یک ساله ی امور آبفای ابرکوه گفت: اصلاح و بازسازی شبکه آبرسانی به طول  سه هزار و ۴۸۵ متر با استفاده از لوله های پلی اتیلن در اقطار ۳۲ تا ۲۰۰میلی متر در نقاط مختلف شهر از جمله خیابان شهیدان پورنجفی، بافت قدیم محله های نبادان و در خیابان شهید بهشتی، خیابان سنگ فتح آباد، خیابان مفتح و.... ، توسعه شبکه آبرسانی به میزان ۳۶۵ متر در اقطار ۳۲ تا ۴۰۰ میلی متر در مناطق روستای عزیز آباد، کوچه دولت آباد، خیابان سعدی ، کوچه شهید صحافی ، خیابان میربرهان ،خیابان توحید میدان مادر ، کوچه شهید عزیززاده ، سنگ فتح آباد و... از فعالیت های صورت گرفته توسط این امور است.

 
پورسید اظهارداشت: از دیگر اقدامات انجام شده توسط این امور ، تعویض تعداد ۷ شیر فلکه اصلی بر روی خطوط انتقال و شبکه اصلی توزیع شهر.احداث ۱۸ باب حوضچه شیر فلکه در نقاط مختلف شهر. اجرای لوله گذاری شبکه جمع آوری فاضلاب به طول ۱۶ هزار و ۵۸۴ متر در مناطق مختلف از جمله شهرک صفاییه، خیابان فردوسی، خیابان شهید فهمیده ، خیابان بعثت، بلوار جمهوری اسلامی ، بلوار امام خمینی و ... می باشد.
 
وی ، احداث ۳۲۹ عدد منهول فاضلاب در مناطق مختلف شهر ، رفع یک هزار و ۲۵۱ مورد اتفاقات اصلی و انشعابات مشترکین ،انجام بیش انجام بیش از شش هزار آزمایش کلرسنجی ، باکتریولوژی و شیمی و فیزیک آب ، استحصال و توزیع بیش از دو میلیون و ۶۱۰ هزار و ۵۲ متر مکعب آب شرب و بهداشت، تعویض ۱ دستگاه الکتروموتور (چاه یک پرستو) را از دیگر فعالیت های آبفای ابرکوه عنوان کرد .
 
مدیر امور آبفای ابرکوه در پایان ، تکمیل حفر یک حلقه چاه عمیق به عمق ۳۵۰ متر (چاه ۶ بصیرون)، نصب و راه اندازی ۲ دستگاه دیزل ژنراتور ( چاه های ۲ و ۳ بصیرون)، نصب و راه اندازی سیستم گندزدایی نوین مخزن کوثر،حفر یک حلقه چاه عمیق به عمق ۲۵۰ متر و خریداری تمام تجهیزات آن و خرید یک دستگاه سیستم گند زدایی نوین جهت مخزن غدیر را از دیگر فعالیت های عنوان شده توسط این امور در سال گذشته معرفی کرد.
 
 
منبع:شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0467 sec