شناسه خبر: 11470 منتشر شده در مورخ: 1397/11/27 ساعت: 17:33 گروه: آب و محیط زیست
بازدید مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی و دینی از غرفه صنعت آب و برق یزد

بازدید مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی و دینی از غرفه صنعت آب و برق یزد

گردهمایی اعضای شورای فرهنگی و ائمه جماعات صنعت آب و برق استان یزد، روز چهارشنبه 24 بهمن ماه و با حضور مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی و دینی ، مدیران عامل صنعت آب و برق ، دبیران و اعضای شورای فرهنگی در شرکت آب منطقه ای یزد برگزار شد.
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبیعلی یزدان پرست در این گردهمایی اظهار داشت: برنامه ها و سیاست های شورای فرهنگی استان ها تبیین شده است و هرساله برنامه های متعددی با محورهای نماز، فرهنگ سازمانی و سبک زندگی ارائه می کند.

وی ادامه داد: برنامه ریزی در حوزه فرهنگی کاری زمان بر و دشوار است و به دلیل پیچیدگی های نیروی انسانی ممکن است خروجی ها و انتظارات از برنامه ها یکسان نباشد.

یزدان پرست با اشاره به اینکه فرهنگسازی در عصر تکنولوژی نیاز به ابزار جدید دارد، اظهار کرد: برنامه ریزی های فرهنگی و دینی در وزارت نیرو نیاز به همکاری و کمک ارگان ها دارد و دفتر فرهنگی به تنهایی نمی تواند به اهداف تعیین شده برسد.

وی در پایان یزد را یکی از استان های الگو در حوزه فرهنگی دانست و خاطر نشان کرد: استان یزد در ارزیابی  شورای فرهنگی وزارت نیرو، شایسته تقدیر ویژه در صنعت آب و برق کشور اعلام شده است که نشاندهنده تلاش سرپرستان، دبیران و مدیران عامل این مجموعه است .

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد نیز در این گردهمایی با اشاره به نقش موثر فرهنگ سازمانی در بهره وری نیروی انسانی اظهار داشت: هرچه سازمانی از فرهنگ بالایی برخوردار باشد نیروی انسانی نیز می تواند نقش خود در سازمان را به درستی ایفا کرده و بهره وری را افزایش دهد.

جوادیان زاده در پایان اظهار کرد: هویت بخشی، تعهد، ثبات و رفتار درست کارکنان از  تاثیرات ارتقای فرهنگ سازمانی است و شورای فرهنگی باید در محقق شدن این تاثیرات تلاش نماید.

گفتنی است در پایان گردهمایی اعضای شورای فرهنگی و ائمه جماعات صنعت آب و برق استان یزد،  از سرپرستان، دبیران و مدیران عامل صنعت آب و برق استان با اهدای لوح تجلیل شد . 

 

 

 

منبع:شرکت سهامی آب منطقه ای

کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0474 sec