شناسه خبر: 11468 منتشر شده در مورخ: 1397/11/28 ساعت: 08:09 گروه: آب و محیط زیست
گردهمایی اعضای شورای فرهنگی و ائمه جماعات صنعت آب و برق استان یزد برگزار شد
با حضور مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی و دینی

گردهمایی اعضای شورای فرهنگی و ائمه جماعات صنعت آب و برق استان یزد برگزار شد

گردهمایی اعضای شورای فرهنگی و ائمه جماعات صنعت آب و برق استان یزد، با حضور مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی و دینی ، مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد ، مدیران عامل صنعت آب و برق ، دبیران و اعضای شورای فرهنگی و جمعی از ائمه جماعت استان در شرکت آب منطقه ای یزد برگزار شد .
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبی علی یزدان پرست در این گردهمایی اظهار داشت: برنامه ها و سیاست های شورای فرهنگی استان ها تبیین شده است و هرساله برنامه های متعددی با محورهای نماز، فرهنگ سازمانی و سبک زندگی ارائه می کند.

 
وی ادامه داد: برنامه ریزی در حوزه فرهنگی کاری زمان بر و دشوار است و به دلیل پیچیدگی های نیروی انسانی ممکن است خروجی ها و انتظارات از برنامه ها یکسان نباشد.
 
یزدان پرست با اشاره به اینکه فرهنگ سازی در عصر تکنولوژی نیاز به ابزار جدید دارد، اظهار کرد: برنامه ریزی های فرهنگی و دینی در وزارت نیرو نیاز به همکاری و کمک ارگان ها دارد و دفتر فرهنگی به تنهایی نمی تواند به اهداف تعیین شده برسد.
 
وی ، یزد را یکی از استان های الگو در حوزه فرهنگی دانست و خاطر نشان کرد: استان یزد در ارزیابی  شورای فرهنگی وزارت نیرو، شایسته تقدیر ویژه در صنعت آب و برق کشور اعلام شده است که نشان دهنده تلاش سرپرستان، دبیران و مدیران عامل این مجموعه است .
 
در پایان این گردهمایی،یزدان پرست مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی و دینی با اهداء لوح تقدیری از مدیران عامل دبیران و اعضای امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان یزد تقدیر و تشکر نمود .
 
 
منبع:شرکت آب وفاضلاب یزد
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0468 sec