شناسه خبر: 11322 منتشر شده در مورخ: 1397/07/11 ساعت: 20:09 گروه: آب و محیط زیست
احتمال بارش پراکنده در نقاط کوهستانی/ کاهش دما تا ۷ درجه
کارشناس هواشناسی یزد خبر داد:

احتمال بارش پراکنده در نقاط کوهستانی/ کاهش دما تا ۷ درجه

کارشناس اداره هواشناسی استان یزد از احتمال بارش پراکنده در نقاط کوهستانی استان یزد خبر داد.
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبیسید عباس میرحسینی با اشاره به کاهش دمای هوا در استان اظهار داشت: پیش بینی می شود از فردا پنجشنبه در نقاط کوهستانی استان یزد با کاهش دما و بارش های پراکنده مواجه هستیم.

 
وی با بیان اینکه استان یزد از روز پنج شنبه تحت تاثیر امواج ناپایدار جوی قرار خواهد گرفت ادامه داد: مردم استان از فردا عصر شاهد افزایش ابر و رگبارهای پراکنده و بارش های مختصر در نقاط کوهستانی خواهند بود.
 
کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد همچنین از کاهش دمای هوای استان تا ۷ درجه از ابتدای هفته آینده خبر داد و عنوان کرد: از روز شنبه هفته آینده کاهش قابل ملاحظه ای در میزان دمای هوا خواهیم داشت که به دنبال آن دمای هوا بین ۵ تا ۷ درجه سانتیگراد خنک تر خواهد شد.
 
میرحسینی همچنین از وزش باد شدید و در برخی نقاط همراه با گرد و غبار خبر داد و اظهار داشت: افرادی که ریه حساسی دارند و یا بیماران مبتلا به آسم مراقبت های لازم در این زمینه را مورد توجه قرار دهند.
 
وی دمای فعلی هوای استان را ۲۲ درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: سردترین منطقه استان سبزدشت بهاباد با دمای ۷ درجه و گرمترین نقطه استان شهرستان بافق با ۳۵ درجه سانتیگراد بوده است.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2430 sec